Antydeska Blog firmowy. Informacje o imitacji drewna.

antydeska wzór classic

Dwa wzory Antydesek

W dzisiejszym artykule zaprezentujemy oba dostępne wzory usłojenia na imitacji drewna Antydeska. Proponujemy dwie różne struktury słojów drewna: Classic i Antique. Już na pierwszy rzut oka widać, że obie struktury znacznie się różnią, jednak oba świetnie imitują prawdziwe drewno i dobrze się prezentują zarówno z mniejszych jak też z większych odległości.

wzory drewna antydeska

 

Classic Wood jest to wzór jaki możemy zobaczyć na tarcicy sosnowej, jest on często spotykany na drewnianych deskach elewacyjnych. Jest to bardzo popularny wzór drewna, a nasi klienci najczęściej zamawiają go razem z lakierobejcą w kolorze brązowym.

antydeska wzór classic

Antique Wood to wzór starego drewna. Na tej strukturze widoczne są liczne szczeliny i spękania. Jest to wzór struktury drewna, na które oddziaływały przez dłuższy czas różne czynniki, które znacząco je postarzyły. Wzór Antique świetnie współgra z wnętrzami w rustykalnym stylu, ale znane są nam przypadki zastosowania go w połączeniu ze stylem klasycznym, a nawet nowoczesnym. Do wzoru Antique nasi klienci często dobierają Anty-Farbę w ciemnym kolorze bagiennym.

deska drewnopodobna Antydeska

Antydeska Antique Wood słoje drewnaOba zaprezentowane wzory mogą się różnie prezentować w zależności od koloru użytej lakierobejcy, ich oświetlenia, czy też zastosowania przecierania po malowaniu, które nadaje efekt cieniowania. Jeśli chcesz na żywo zobaczyć jak wyglądają pomalowane antydeski to zapraszamy do zamówienia bezpłatnych próbek -> kliknij tutaj <- (należy pokryć jedynie koszty wysyłki: 13,50 zł).

1 comment

  1. e-kominki.org - Luty 11, 2017 12:47 pm

    Świetnie to wygląda, aż dziwne, że to nie jest prawdziwe drewno.

    Odpowiedz

Have your say