57 67 77 635 661 161 270bok @antydeska.pl

Blog firmowy – porady, opinie, galerie.

Dwa wzory antydesek

Antydeska wzory

W tym artykule zaprezentujemy dwa dostępne w naszej ofercie wzory usłojenia. Proponujemy dwie zupełnie różne struktury słojów drewna: Classic Wood i Antique Wood. Już n apierwszy rzut oka widać, że obie struktury różnią się znacznie, jednak obie świetnie imitują prawdziwe drewno i dobrze się prezentują z mniejszych i większych odległości.

 

antydeska wzory

Classic Wood jest to wzór jaki możemy szobaczyć na tarcicy sosonowej, jest on często spotykany na drewnianych deskach elewacyjnych. Jest to bardzo popularny wzór drewna, a nasi klienci najczęściej go zamawiają razem z lakierobejcą w kolorze brązowym. antydeska classic wood

Antique Wood to wzór starego drewna. Na tej strukturze widoczne są liczne spękania i szczeliny. jest to wzór struktury drewna „dotkniętego zebem czasu”. Wzór Antique Wood świetnie nadaje się do wnętrz o charakterze rustykalnym, ale znane sa nam też przypadki zastosowania go w połączeniu ze stylem klasycznym, a nawet nowoczesnym. Do wzoru Antique Wood kklienci najczęściej dobierają Anty-Farbę w ciemnym kolorze bagiennym.

antydeska wzór drewna

Oba zaprezentowane wzory mogą się różnie prezentować w zależności od koloru użytej lakierobejcy, ich oswietlenia, czy też zastosowania przecierania po malowaniu, które nadaje efekt cieniowania. Jeśli chhcesz na żywo zobaczyć jak wyglądają pomalowane antydeski to zapraszamy do zamówienia próbek – kliknij tutaj.

 

Podobne artykuły

belki drewnopodobne

Belki rustykalne – belki drewnopodobne

Antydeska to nie tylko deski (panele), ale także różne profile imitujące drewniane belki. Na naszej stronie internetowej w prosty sposób zamówisz kątowniki, ceowniki i inne profile iace belki rustykalne. Kliknij tutaj, aby przejść do sklepu. Nasze profile świetnie nadają się jako belki sufitowe, ale także jako wykończenie futryn, filarów i innych elementów.

Learn More
antydeska galeria

Antydeska (rdzeń Knauf) Classic Wood – elewacja we Władysławowie

Przedstawiamy realizację z wykorzystaniem desek drewnopodobnych – elewacyjnych Antydeska Classic Wood (na rdzeniu Knauf). Panele zostały zainstalowane na domu wczasowym Rudnik we Władysławowie. Zastosowano tutaj subtelne malowanie w jasnym kolorze.

Learn More
panele ścienne antydeska

Panele ścienne imitujące drewniane deski

Przedstawiamy kolejną realizację z wykorzystaniem paneli ściennych Antydeska. Panele Dekor Antydeska Classic Wood zostały zainstalowane w przedpokoju mieszkania w bloku. Nie jest to typowy – często spotykany korytarz, ponieważ wejście do mieszkania niemal bezpośrednio prowadzi do dużego, otwartego  salonu. W tym projekcie zdecydowano się na instalację paneli jedynie do wysokości 120 cm (6 całych paneli […]

Learn More

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.